Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0568
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie obsługi klienta w zakresie sprzedaży artykułów przemysłowych, osiąganie podstawowych celów sprzedażowych, wykonywanie czynności pomocniczych przy pakowaniu, wydawaniu oraz odbiorze towaru z punktu sprzedaży artykułów przemysłowych, dbanie o estetykę punktu sprzedaży artykułów przemysłowych, w tym także utrzymanie porządku w strefie pracy, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz warunków sanitarnych sprzedaży art. przemysłowych, realizacja zamówień składanych on-line (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie; brak wymagań. Wymagana komunikatywność i wysoka kultura osobista. Staż na dwie zmiany w godzinach: 9-17 oraz 13-21. Miejsce stażu: Bochnia. Staż utworzony ze środków Funduszu Pracy w ramach Rezerwy dla osób zamieszkujących na terenach wiejskich.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni