Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/24/0453
OBOWIĄZKI:
Koszenie trawy na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Bobowej; Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku; Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku; Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy; Wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku; Pielęgnowanie zieleni na terenie Parku Geologiczno-Przyrodniczego; Organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe, pożądane - średnie ogólnokształcące; zdolność do wysiłku fizycznego; umiejętność pielęgnacji ogrodu, koszenia traw; dokładność; punktualność.

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach