Praca: Muzealnik

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Muzealnik
Miejsce pracy: Zielonki
Numer: StPr/2024-02-08/0392
OBOWIĄZKI:
czuwanie nad konserwacą zbiorów muzealnych Izby Regionalnej i ich prawidłowym przechowywaniemodkurzanie eksponatów, rejestracja i dokumentowanie ich fizycznych cech identyfikujących, ustawianie zbiorów w magazynie, nadzór nad ruchem obiektówpomoc w przeprowadzeniu inwentaryzacji zbiorów muzealnychudział w przygotowywaniu ekspozycji organizowanych przez izbę Regionalną oraz pozyskiwanie mecenasów kultury i sponsorów wystaw oraz imprez kulturalnychopracowywanie i prowadzenie lekcji muzelanych związanych z tradycją i kulturą regionuprowadzenie mediów społecznościowych oraz strony internetowej Izby Regionalnejorganizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasdami BHP, ergonomii i ochrony przeciwpożarowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielonki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego