Praca: Młodszy specjalista ds. jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Młodszy specjalista ds. jakości
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0515
OBOWIĄZKI:
Wsparcie w kontroli każdego etapu procesu produkcji pod kątem zgodności ze standardami. Wykonywanie badań laboratoryjnych surowców do produkcji (papier), półwyrobów oraz produktów gotowych. Wsparcie w raportowaniu danych, przygotowanie zestawień i prezentacji. Wsparcie postepowania reklamacyjnego. Wsparcie w przeprowadzaniu szkoleń z obszaru jakości. Aktualizacja wewnętrznych dokumentacji (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie. Wymagana: znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, znajomość MS Office, elastyczność, rzetelność. spostrzegawczość, komunikatywność, dokładność, zdolność szybkiego uczenia się. Staż na dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00. Miejsce odbywania stażu: Bochnia. Staż utworzony ze środków Funduszu Pracy.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni