Praca: Asystent prawny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Asystent prawny
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0076
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie pism i dokumentów zgodnie z procedurami na podstawie wzorów obowiązujących w Kancelarii, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, drukowanie, skanowanie oraz archiwizowanie dokumentów, stałe dbanie o porządek w dokumentacji, obsługa systemów informatycznych (np. portali sądowych, książki nadawczej), kontakt telefoniczny i mailowy z sądami i innymi instytucjami oraz z klientami Kancelarii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft Word

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze, zaangażowanie. praca w godz. 8.00-16.00. Oferta stażu w ramach projektu pilotażowego "Czas na Młodych - punkty doradztwa dla młodzieży", dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy,bez doświadczenia zawodowego. zarejestrowanych w tut. Urzędzie

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej