Praca: Zastępca głównej księgowej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Zastępca głównej księgowej (o)
Miejsce pracy: Ciężkowice
Numer: StPr/21/4154
OBOWIĄZKI:
Zastępca Głównej Księgowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, 3 lata doświadczenia, umiejętność pracy w systemie VULCAN, mile widziane certyfikaty z księgowości. Praca w Ciężkowicach od pon. do pt. w godz.: 8.00- 16.00 lub do uzgodnienia; umowa o pracę w zastępstwie; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji. Kontakt: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W CIĘŻKOWICACH; ul. Łuczkiewiczów 12, 33-190 Ciężkowice; wcześniejszy kontakt tel.: 14 651 10 80; CV proszę przesyłać na adres e-mail: sekretariat.zsoiz@interia.pl

Miejsce pracy:

Ciężkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie