Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0748
OBOWIĄZKI:
Zaopatrzenie oraz wsparcie działu produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie min średnie zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, język angielski - komunikatywny, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, odpowiedzialność, zaangażowanie. umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat B. Umowa o pracę bezpośrednio w firmie, wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika. Praca na jedną zmianę od 7:00 -15:00, możliwość zatrudnienia od zaraz, okres zatrudnienia 3 miesiące okres próbny z możliwością pracy stałej. CV wysyłać na adres hello@nicacoolers.com . Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę NICA Coolers Sp. z o.o., oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)"

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni