Praca: Wykładowca (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Wykładowca (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2381
OBOWIĄZKI:
Wykładowca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe tyt. naukowy doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki, doświadczenie w pracy w zespołach badawczych, publikacje naukowe z obszaru pedagogiki (w tym pedagogiki resocjalizacyjnej), doświadczenie w pracy dydaktyczno-wychowawczej w placówkach wychowawczych, resocjalizacyjnych lub penitencjarnych oraz szkolnictwo wyższe w prowadzeniu przedmiotu z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętności organizacyjne. Praca w Tarnowie w weekendy w godz.: 8.00-20.00 do uzgodnienia wynagrodzenie: 2 800 zł brutto do ustalenia. Kontakt: Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna; tel.: 502 036 223, 512 179 230; CV proszę przesyłać na adres e-mail: kanclerz@mwse.edu.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie