Praca: Wychowawca w internacie (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Wychowawca w internacie (o)
Miejsce pracy: Zbylitowska Góra
Numer: StPr/21/2824
OBOWIĄZKI:
Wychowawca w internacie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne + oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Praca w Zbylitowskiej Górze od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: I zmiana: 14.00-22.00, II zmiana: 22.00-8.00 (w piątki praca do godz.16.00); wynagrodzenie od 2 200 zł netto (2 996,53 zł brutto) w zależności do uzgodnienia. Kontakt: STOWARZYSZENIE INTEGRACYJNE ZBYLITOWSKA GÓRA "DWÓR", ul. Zbylitowskich 95, 33-113 Zbylitowska Góra, wcześniejszy kontakt tel.: 604 903 705, 515 280 617.

Miejsce pracy:

Zbylitowska Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 996,53 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie