Praca: Ustawiacz/operator maszyn wtryskowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Ustawiacz/operator maszyn wtryskowych (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/4056
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie form wtryskowych, maszyn do przezbrojenia- Obsługa peryferii hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz programowanie robotów - Ustawianie parametrów wtrysku i uruchomienie procesu wtryskiwania- Optymalizacja procesu wtrysku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym i znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, dyspozycyjność do pracy zmianowej, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Żabnie na trzy zmiany od poniedziałku do piątku w godz.:7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00. Umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny z możliwością stałej umowy. Wynagrodzenie 2800 zł brutto + premia. Kontakt: ,,POLMARK ul. Sucharskiego 5, 33-240 Żabno, tel.: 14 69 09 258 lub 14 62 02 141. CV należy przesłać na adres e-mail: pracazabno@gmail.com

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie