Praca: Tokarz / frezer

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Tokarz / frezer
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0344
OBOWIĄZKI:
- Samodzielna praca na tokarce, frezarce konwencjonalnej- przygotowanie materiałów,- samodzielne przygotowanie technologii - dobór narzędzi do parametrów obróbki, - wykonywanie detali wg rysunku technicznego,- samokontrola wykonywanej pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku technicznym- obróbka skrawaniem, doświadczenie minimum 2 lata pracy w firmie produkcyjnej na wydziale mechanicznym na stanowisku operator tokarek/frezarek konwencjonalnych jako samodzielny pracownik, doświadczenie przy produkcji jednostkowej w narzędziowni. Umiejętności - znajomość konstrukcji form wtryskowych wykrojników i tłoczników, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami, typu suwmiarka mikromierz, oraz umiejętność podstaw materiałoznawstwa, umiejętność pracy w zespole. Praca na dwie zmiany w godz od 6:00-14:00 oraz 14:00 do 22:00

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni