Praca: Tokarz - frezer (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Tokarz - frezer (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/3119
OBOWIĄZKI:
tokarz-frezer
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi obrabiarek konwencjonalnych - tokarka/frezarka, umiejętnośc obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca w Żabnie od pon. do pt. w godz.: 7.00 - 15.00; umowa o pracę (przez 3 m-ce okres próbny) później możliwość stałej umowy. Wynagrodzenie: 4 200,00 zł brutto . Kontakt: POLMARK Sp. z o.o. Sp.k. ul. Sucharskiego 5, 33-240 Żabno, wcześniejszy kontakt telefoniczny tel.: 607877760, CV należy przesyłać na adres e-mail: jan.baran@polmark.pro

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie