Praca: Terapeuta integracji sensorycznej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Terapeuta integracji sensorycznej (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1221
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie SI,- terapia SI,- konsultacje SI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe- terapeuta integracji sensorycznej, przygotowanie pedagogiczne, umiejętność diagnozy i terapii dzieci i młodzieży. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 7.00 - 15.00, 11.00 -19.00; wynagrodzenie: 5 000 - 8 000 zł brutto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Kontakt: Stowarzyszenie "ICH LEPSZE JUTRO", ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 639 09 09, CV należy przesyłać wcześniej na adres e-mail: biuro@ichlepszejutro.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie