Praca: Telemarketer (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Telemarketer (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/23/0527
OBOWIĄZKI:
1. Zbieranie informacji o usłudze oferowanej przez firmę, w imieniu której telefonuje do potencjalnego klienta.2. Przekazywanie klientowi telefonicznie informacji o usłudze firmy, którą reprezentuje.3. Przekonywanie klienta o wartości oferowanej usługi.4. Umawianie klienta.5. Kompletowanie bazy telefonicznej potencjalnych klientów, z uwzględnieniem cech adresata: jego wieku, poziomu wykształcenia, miejsca zamieszkania itp.6. Współpraca z działem marketingu firmy w zakresie dostarczania list potencjalnych klientów z ich nazwiskami i numerami telefonów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie. Praca w Tarnowie w godz. 08:00-16:00

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie