Praca: Technolog robót wykończeniowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Technolog robót wykończeniowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3266
OBOWIĄZKI:

prace wykończeniowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Technolog robót wykończeniowych w budownictwie (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku 3 lata, prawo jazdy kat. B, wykształcenie zasadnicze lub średnie budowlane, samodzielność, aktualne badania lekarskie. Zakres obowiązków: prace wykończeniowe. Praca na terenie Tarnowa i okolic (wyjazd i powrót w tym samym dniu, zapewniony dojazd z siedziby firmy lub z Tarnowa) na jedną zmianę od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00; praca na umowa o pracę; wynagrodzenie 3 000 zł brutto. Kontakt: ALTE Jakub Krogulski, 33-172 Siedliska 115 C, wcześn. kontakt telefoniczny 518 276 184, e-mail: alte@vp.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie