Praca: Technolog Produkcji – obróbka skrawaniem

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Technolog Produkcji – obróbka skrawaniem

Miejsce pracy: Tarnów (woj. małopolskie)
Nr ref.: TECH/21

Zakres obowiązków:
  • Operacyjne nadzorowanie oraz uczestnictwo w projektowaniu i realizacji procesu produkcyjnego.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i dobór narzędzi oraz sporządzanie planów pracy / technologii produkcyjnych.
  • Wdrażanie nowych produktów i technologii.
  • Prowadzenie projektów z zakresu doboru maszyn, narzędzi oraz rozbudowy parku maszynowego.
  • Definiowanie potrzeb i rozwój linii technologicznych.
  • Optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi.
  • Kalkulowanie czasu i efektywności ekonomicznej wykonywania operacji produkcyjnych.
  • Umiejętność analizy procesu produkcyjnego i wnioskowania.
  • Zdolność do nanoszenia korekt / optymalizacji pracy i procesów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem poparta doświadczeniem (obrabiane materiały: stal, żeliwo, aluminium).
  • Doświadczenie w obróbkach na maszynach CNC.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz jakościowych.
  • Wysokie umiejętności pracy w zespole, komunikacji, budowania relacji i rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziana znajomość narzędzi typu: Lean Manufacturing oraz Six Sigma.
  • Mile widziana znajomość programowania obrabiarek CNC z poziomu CAD/CAM program NX.
Oferujemy:
  • Rozwijającą i pewną pracę w firmie produkcyjnej z przyszłością.
  • Opieka Medyczna Medicover (pokrywa pracodawca).
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU.
  • Karta Multisport.
  • Karty podarunkowe na Święta.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Dofinansowanie z tytułu urodzenia dziecka.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pomagamy w relokacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”