Praca: Technolog produkcji konstrukcji stalowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Technolog produkcji konstrukcji stalowych (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/3696
OBOWIĄZKI:
- Pozyskiwanie ofert zakupu materiałów produkcyjnych (negocjowanie cen)- Współpraca z kierownikiem produkcji, kierownikiem kontroli jakości oraz głównym spawalnikiem w celach zapewnienia zgodności wyrobów na każdym etapie produkcji- bieżąca kontrola i raportowanie postępów realizacji projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD
Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, znajomość norm określających wymagania wytwarzania konstrukcji stalowych, znajomość procedur i technologii produkcji konstrukcji stalowych, doświadczenie przy produkcji konstrukcji stalowych min. 2 lata, biegła znajomość programu AUTO CAD, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, mile widziana umiejętność kosztorysowania . Praca w Niedomicach od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godzinach od 7 do 15, wynagrodzenie 4000 zł brutto/m-c do uzgodnienia. Kontakt: Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata, ul. Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, tel.: 660418692 lub 14 6456729 w godz. 7 do 15. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: eczmyr@zsbutrata.com W dokumentach aplikacyjnych należy zamieścić niniejszą klauzulę: Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez Zakład Ślusarsko Budowlany R. Utrata, NIP 8710001065, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez ten podmiot - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie