Praca: Technolog / Kierownik produkcji konstrukcji metalowych

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która jest jednym z liderów na polskim rynku wśród wykonawców obiektów w konstrukcjach stalowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog / Kierownik produkcji konstrukcji metalowych
Miejsce pracy: Tarnów
OBOWIĄZKI:
  • optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych
  • nadzór nad poprawnością przebiegu procesów technologicznych
  • nadzór na pracownikami produkcyjnymi wraz z koordynacją ich prac
  • opracowywanie, aktualizowanie i weryfikacja dokumentacji technicznej do celów produkcji
  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej w oparciu o dostępny park maszynowy,
  • zapewnienie technicznego wsparcia dla działu zakupów i realizacji, realizacja zamówień materiałów wraz z ich koordynacją z procesem produkcyjnym
WYMAGANIA:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze obróbki mechanicznej oraz konstrukcji stalowych (znajomość branży konstrukcji stalowych)
  • znajomość norm, regulacji oraz przepisów dotyczących konstrukcji spawanych oraz obróbki mechanicznej
  • znajomość oprogramowania CAD i biegła znajomość MS Office
  • wykształcenie techniczne
  • dobra organizacja czasu pracy własnej oraz podległego zespołu
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kompetencje oraz kwalifikacje
  • samodzielne i autonomiczne stanowisko
  • pracę przy ciekawych projektach, w przyjaznym zespole