Praca: Technik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0332
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn, Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, Instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych, Udział w projektach modernizacji linii produkcyjnych/maszyn, Ścisła współpraca z Działem Produkcji, Codzienna implementacja standardów 5S
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe, umiejętności bardzo dobra organizacja pracy własnej, czytanie schematów elektrycznych, mile widziana znajomość elementów montażu, Uprawnienie energetyczne grupy 1 mile widziane, dyspozycyjność wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenie 3900 5500 brutto. Godziny pracy od 06:00 06:00 trzy zmiany .

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni