Praca: Technik serwisu/mechanik samochodowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Technik serwisu/mechanik samochodowy (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1013
OBOWIĄZKI:
diagnostyka, obsługa i naprawa samochodów osobowych klasy Premium, w szczegolności marki BMV, wykonywanie zleconych napraw, kontrola jakości eykonanych prac przez siebie, współpraca z Doradcami Serwisowymi, Recepcją serwisu oraz Działem Logistyki i Zakupów, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, dbanie o powierzone specjalistyczne narzędzia i wyposażenie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wymagania: min. 1-3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne, w tym bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina, zdolności komunikacyjne, samodzielność w działaniu i odpowiedzialności, czynne prawo jazdy kat. B, wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w pracy z markami Premium orza umiejętność spawania metodą TIG będzie dodatkowym atutem, możliwość awansu w strukturach organizacyjnych serwisu, praca w Tarnowie na dwie zmiany od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00, 9.00-17.00, wynagrodzenie w okresie próbnym od 3 500 zł - 4 000 zł brutto, po okresie próbnym 5 000 zł - 7 000 zł brutto ( kwota zależna od posiadanych kompetencji). Pracodawca zapewnia indywidualną odzież roboczą z serwisem prania oraz rozwój osobisty poprzez system szkoleń. Kontakt: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŚLUSARCZYK JAKUB ŚLUSARCZYK, ul. Do Huty 19, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 531242378, CV, LM należy przesyłać na adres e-mail: cv@slusarczyk-auto.pl wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie