Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/23/0406
OBOWIĄZKI:
obsługa sprzętu biurowego; redagowanie pism; rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej; doręczanie przesyłek miejscowych; przyjmowanie deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi; budowanie bazy informacyjnej dotyczącej źródeł ogrzewania w gminie Bobowa na podstawie ankiet; prowadzenie spraw związanych z budową, modernizacją, utrzymaniem i ochroną dróg gminnych zgodnie z obowiązującymi przepisami; sporządzanie wniosków o środki pomocowe oraz rozliczanie optymalnych środków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; obsługa komputera; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach