Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/23/0384
OBOWIĄZKI:

obsługa centrali telefonicznej; prowadzenie dziennika korespondencyjnego sekretariatu; sporządzanie protokołów ze spotkań organizowanych przez Burmistrza; przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji urzędu; przyjmowanie i kompletowanie wniosków o wymianę dowodów osobistych; doręczanie przesyłek miejscowych, pocztowych do Urzędu Pocztowego; pomoc w obsłudze Biura Rady Miejskiej; rejestracja pism wpływających do Urzędu Stanu Cywilnego; porządkowanie archiwum USC; obsługa interesantów USC; wprowadzanie archiwalnych akt stanu cywilnego do systemu Żródło; aktualizowanie wywieszonych ogłoszeń na tablicach urzędowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; obsługa komputera; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach