Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/21/0141
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej min. sporządzanie różnego rodzaju pism,obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych,przygotowanie korespondencji do wysyłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną,nadzór nad opracowaniem koncepcji na inwestycje gminne, dotyczące budowy i remontów dróg,nadzór nad przygotowanie dokumentacji dla poszczególnych inwestycji drogowych,przygotowanie całości dokumentacji do pozwolenia na budowę nowych inwestycji i kapitalnych remontów dróg,nadzór nad prowadzonymi inwestycjami i kapitalnymi remontami w zakresie dróg,prowadzenie rozliczeń inwestycji i kapitalnych remontów dróg,przygotowanie wniosków o finansowanie ze środków pozabudżetowych do budowy dróg i mostów,prowadzenie ewidencji dróg gminnych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

stan zdrolwia pozwalający na zatrudnienie na wskazalnym stanowisku

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach