Praca: Technik prac biurowych (oferta pracy po stażu)

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych (oferta pracy po stażu)
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/22/1129
OBOWIĄZKI:
sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej; kompletowanie dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; organizowanie pracy biura; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych; obsługa biurowa Centrum Aktywnego Wypoczynku; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

osoba sumienna; dyspozycyjna, punktualna, potrafiąca obsługiwać sprzęt biurowy, samodzielna w wykonywaniu powierzonych zadań

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach