Praca: Technik narzędziowni/ technik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Technik narzędziowni/ technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/22/0397
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn skrawających (tokarka, frezarka, szlifierka i inne), kontrola części z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych,dokumentowanie wykonania zleconych prac - części, naprawy,działanie naprawcze w przypadku awarii,konserwacja zapobiegawcza wszystkich maszyn,zapewnienie czystego i bezpiecznego miejsca pracy, dbanie o należyty stan i czystość powierzonych narzędzi,współpraca z działami produkcji i inżynieryjnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego , dobra znajomość obrabiarek konwencjonalnych , umiejętność spawania metoda TIG - mile widziana, doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 miesiąc, Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę bezpośrednio z Mabuchi Motor, przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, praca w systemie II-zmianowym, od poniedziałku do piątku 06;00 -14:10, 14:00 - 22:10, możliwość rozwoju zawodowego. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością zatrudniania na czas określony.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni