Praca: Technik informatyk (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Technik informatyk (s)
Miejsce pracy: Wojnicz
Numer: StPr/22/1552
OBOWIĄZKI:
Administracja sieci LAN oraz podstawowa administracja kont hostingowych; instalacja i konserwacja systemów Windows, naprawy jednostek PC oraz laptopów; nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemów wewnętrznych i zewnętrznych; przygotowywanie raportów oraz analiz; podmiana UPSów, monitorów, drukarek, telefonów czy stacji roboczych na stanowiskach użytkowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie średnie techniczne (informaczne); znajomość pakietu MS Office, MS Windows, Windows Server, znajomość Microsoft SQL Server; umiejętność konfiguracji oraz administracji urządzeniami sieciowymi (modemy, routery, switche); znajomość Comarch ERP. Praca w Wojniczu pn-pt w godz. 8:00 - 16:00. Zakres obowiązków: Administracja sieci LAN oraz podstawowa administracja kont hostingowych; instalacja i konserwacja systemów Windows, naprawy jednostek PC oraz laptopów; nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemów wewnętrznych i zewnętrznych; przygotowywanie raportów oraz analiz; podmiana UPSów, monitorów, drukarek, telefonów czy stacji roboczych na stanowiskach użytkowników.

Miejsce pracy:

Wojnicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie