Praca: Technik architektury krajobrazu

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Technik architektury krajobrazu
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/22/0958
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie prac w zakresie urządzania, pielęgnacji i konserwacji terenów zieleni, posługiwanie się dokumentacją projektową w poszczególnych etapach realizacji i konserwacji terenów zieleni, prowadzenie prac serwisowo-pielęgnacyjnych roślin

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane w dziedzinie architektury krajobrazu), wiedza w zakresie urządzania i pielęgnacji roślinnych obiektów architektury krajobrazu, organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu, mile widziana znajomość szerokiej różnorodności roślin. Praca w godz. 8.00-16.00. Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska (FP)

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej