Praca: Tapicer (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Tapicer (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/3036
OBOWIĄZKI:
- montaż elementów składowych wnętrza kabin sypialnych tj. docinanie materiału, mocowanie obić- obsługa narzędzi tapicerskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, chęci do pracy, zdolności manualne, dokładność, mile widziane doświadczenie na stanowisku. Praca w Niedomicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00, stała i stabilna praca w doświadczonym zespole, umowa o pracę z atrakcyjnym pakietem socjalnym oraz grupowym pakietem medycznym i stałym wynagrodzeniem na umowę o pracę . Wynagrodzenie: 2800 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł + premia uznaniowa. Kontakt: Spojkar Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna, ul. Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14-674-32-86 (w godz. 8:00-16:00).

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie