Praca: Tapicer (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Tapicer (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/0345
OBOWIĄZKI:
- wykrajanie,- szycie elementów wyposażenia do kabin sypialnych,- obsługa maszyn szwalniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność szycia na maszynach przemysłowych, czytania szablonów, szycia ręcznego, krojenia, znajomość technologi szycia, zdoloności manualne, mile widziane doświadczenie szwaczka, krawcowa. Praca w Niedomicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00, na umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem socjalnym. Wynagrodzenie: 2800 zł brutto + premia uznaniowa z atrakcyjnym systemem nagród i premii. Kontakt: SPOJKAR Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna, Niedomice ul. Fabryczna 29, 33-132 Niedomice. Wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 146743286 w godz. 8.00-16.00.

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie