Praca: Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Stażysta
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0588
OBOWIĄZKI:

Zbieranie i przyjmowanie danych, przygotowywanie i wydawanie korespondencji do wysyłki, redagowanie pism, obsługa urządzeń biurowych, obsługa poczty elektronicznej, przyjmowanie interesantów oraz udzielanie ogólnych informacji, prowadzenie rejestrów, wykonywanie sprawozdań, archiwizacja, przeprowadzanie wywiadów epidemiologicznych, obsługa systemów informatycznych. . (zgodnie z programem stażu)

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunek inżynier, licencjat - zdrowie publiczne, biologia, chemia, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, inżynieria sanitarna, inżynieria produkcji, inżynieria biomedyczna, zootechnika, bezpieczeństwo i higiena pracy, technologia żywności i żywienia, pedagogika, architektura krajobrazowa, medyczna kosmetologia, punktualność , kreatywność, sumienność, pracowitość. Staż w godzinach od 07:25 - 15:25 w Bochni

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni