Praca: Stażysta / Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Biura UDT w Tarnowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta / Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym
Miejsce pracy: Tarnów
Nr ref.: 470.1/25/05/2023
Kluczowe obowiązki:
  • Rejestracja wniosków o przedłużenie ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych.
  • Przedłużanie terminów ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych.
  • Wspomaganie procesu sprawdzania kwalifikacji.
  • Prace administracyjno-biurowe w UDT w Krakowie.
  • Archiwizacja dokumentów wytworzonych i otrzymanych od klientów.
Nasze oczekiwania:
  • Zgłoszenia od studentów przedostatniego lub ostatniego roku studiów lub absolwentów (preferowane kierunki: administracyjne lub ekonomiczne).
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz łatwość nauki systemów.
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, samodzielność.
  • Samoorganizacja, otwartość na zmiany, precyzyjność.
Oferujemy:
  1. Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę)
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).