Praca: Sprzedawca w branży mięso-wędliny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca w branży mięso-wędliny (o)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/1646
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, kasy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, konieczność posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, chęci do pracy.Istnieje możliwość przyuczenia. Zakres obowiązków: obsługa klienta na stoisku mięsno-wędliniarskim, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o stanowisko pracy i terminowość towarów. Praca w Tuchowie na umowę zlecenie (na okres zastępstwa, około 2 miesiące) od poniedziałku do soboty oraz jedna niedziela w miesiącu w godz. 5-13 i 13-21, wynagrodzenie: 18.30 zł/h brutto. Kontakt: FIRMA ROGALA Ewelina Wójcik-Rogala i Jerzy Rogala Sp. z o.o., Tuchów ul. Wróblewskiego 1-Pani Barbara Siudut Kierownik Sklepu, tel. 513238420.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie