Praca: Sprzedawca odzieży używanej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca odzieży używanej (o)
Miejsce pracy: Gromnik
Numer: StPr/21/0643
OBOWIĄZKI:
sprzedaż odzieży używanej
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziany 1 rok stażu pracy, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Gromniku od pon. do pt. w godz.: 8.00-16.00 oraz w soboty w godz.: 8.00-13.00; praca 5 dni w tygodniu; pierwsza umowa na okres ok. 1 miesięciana na umowę zlecenie, następnie na umowę o pracę; wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto przy umowie zlecenie, następnie 2 800 zł przy umowie o pracę. Kontakt: Firma Usługowo Handlowa SANPOL Wiesław Orzechowski, wcześniejszy kontakt tel.: 14 670 34 98, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro.sanpol@gmail.com

Miejsce pracy:

Gromnik

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie