Praca: Sprzedawca - magazynier (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca - magazynier (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3357
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów w sklepie, zamawianie, wystawianie oraz wysyłka towarów, wystawianie faktur, prowadzenie magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Prace interwencyjne będą realizowane w ramach projektu Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa, który jest realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa projekty Powiatowych Urzędów Pracy i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 1 rok w zawodzie sprzedawcy, znajomość programu OPTIMA - mile widziana. Rodzaj prac: obsługa klientów w sklepie, zamawianie, wystawianie oraz wysyłka towarów, wystawianie faktur, prowadzenie magazynu. Praca w Tarnowie w godzinach: 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie