Praca: Sprzedawca (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca (i)
Miejsce pracy: Skrzyszów
Numer: StPr/21/3040
OBOWIĄZKI:

wykładanie i ustawianie towaru na półkach w sklepie, usługa sprzedaży towaru i obsługa kasy fiskalnej w miejscu wykonywanie pracy tj. w sklepie spożywczo-przemysłowym znajdującym się w Skrzyszowie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Prace interwencyjne będą realizowane w ramach projektu Prace interwencyjne AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ, który jest realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wymagania: brak. Rodzaj prac: wykładanie i ustawianie towaru na półkach w sklepie, usługa sprzedaży towaru i obsługa kasy fiskalnej w miejscu wykonywanie pracy tj. w sklepie spożywczo-przemysłowym znajdującym się w Skrzyszowie. Praca w Skrzyszowie w godzinach: 6:00-14:00 lub 12:00-20:00 od poniedziałku do niedzieli. Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Skrzyszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie