Praca: Sprzedawca - Doradca Klienta

WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna rozpoczęła działalność 6 marca 1992 jako jedno z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw w sektorze rolniczym. Od tego czasu, w sposób nieprzerwany, działa w wielu segmentach zaopatrzenia ogrodnictwa i rolnictwa, dostarczając środki produkcji i usługi. Dziś firma to istotny partner handlowy dla wielu klientów wśród których postrzegana jest jako synonim nieustannego rozwoju i solidności biznesowej. Firma działa zgodnie z wizją:

„Powiększanie zasobów oraz kontynuowanie inwestycji koniecznych do rozwoju, a wszystko to,
aby sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów”

Spółka zatrudnia prawie 400 osób, oferuje kilkadziesiąt tysięcy artykułów rozmieszczonych na ponad 38 tys. m2, prowadzi sprawną logistykę sprzedawanych towarów. Kompetentni specjaliści współpracują z klientami świadcząc usługi niezbędne
w prowadzaniu ich biznesu.

Model biznesowy firmy oparty jest na dwóch głównych filarach:

współpraca z punktami handlowymi
oraz współpraca z producentami rolnymi.

W ramach każdej z tych grup docelowych firma oferuje towary handlowe i świadczy szereg usług okołobiznesowych.

WIALAN kooperuje z kilkudziesięcioma dostawcami. Większość z nich to uznane krajowe i zagraniczne podmioty oferujące najwyższej jakości produkty. Firma w portfolio posiada więc towary potrzebne w każdym gospodarstwie, branżowym punkcie handlowym, ogrodzie, działce czy balkonie…

Sprzedawca - Doradca Klienta
Miejsce pracy: Tarnów
Opis stanowiska:
  • profesjonalna obsługa klientów detalicznych
  • dbałość o dostępność produktów na sklepie
  • obsługa kasy fiskalnej
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku narzędzi ogrodowych (kosiarki, pilarki, kosy, itp.) i/lub rynku rolno-ogrodniczego (nawozy, nasiona, ziemia, środki ochrony roślin) – warunek konieczny
  • umiejętność dobrej organizacja pracy własnej
  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • komunikatywność
  • wysoka motywacja do pracy
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • konkurencyjne/atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest WIALAN Langer i Wiatr Spółka jawna z siedzibą ul. Hodowlana 9, 33-100 Tarnów zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego XII Wydział Gospodarczy KRS za numerem KRS 0000031056 Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 873-02-24-609 REGON 850023098, moich danych osobowych (w tym wizerunku) w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Sprzedawca - Doradca Klienta. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.