Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Nowy Wiśnicz
Numer: StPr/21/0548
OBOWIĄZKI:
1.Codzienne ścieranie kurzu i brudu z wszelkich powierzchni w gabinetach, korytarzach, klatkach schodowych.2.Mycie okien dwa razy do roku ( w czasie ferii) oraz systematycznie wszystkich powierzchni szklanych. 3.Systematyczne zmywanie na mokro wszystkich korytarzy i klatek schodowych. 4.Podlewanie kwiatów.5.Codzienne mycie drzwi , lamperii i listew przypodłogowych, pomieszczeń gospodarczych.6.Codzienne opróżnianie koszy na śmieci.7.Systematyczne codzienne szorowanie wszystkich urządzeń w sanitariatach8.Pranie firanek i zasłon podczas ferii zimowych i letnich oraz ich zawieszanie.9.Przygotowanie pomieszczeń do remontów (przestawianie mebli, pomocy itp.) oraz sprzątanie po remoncie.10.Wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wyksztalcenie: podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe lub średnie. Praca na jedną zmianę w godz.14-22. Praca od 16.08.2021r na czas usprawiedliwionej nieobecności zastępowanego pracownika. Praca w Nowym Wiśniczu.

Miejsce pracy:

Nowy Wiśnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni