Praca: Sprzątaczka (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzątaczka (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4150
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie czystości w budynkach Pracodawcy, codzienne mycie i dezynfekcja umywalek, toalet, spluwaczek, dezynfekcja klamek, poręczy i podłóg, odkurzanie ścian oraz mycie okien, codzienne czyszczenie wycieraczek do butów i pojemników na śmieci, wietrzenie pomieszczeń oraz zamykanie okien na noc, kontrola zamknięcia wody, okien, wyłączenie grzejników elektrycznych i innych urządzeń w pracy, zgłaszanie wszelkiego rodzaju usterek i awarii, wynoszenie odpadów komunalnych i gipsu do kontenerów, należyte prowadzenie szatni oraz obsługa centrali telefonicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

refundacja 6 m-cyPrace interwencyjne będą realizowane w ramach projektu "Prace interwencyjne - AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ", który jest realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie podstawowe. Rodzaj prac: utrzymywanie czystości w budynkach Pracodawcy, codzienne mycie i dezynfekcja umywalek, toalet, spluwaczek, dezynfekcja klamek, poręczy i podłóg, odkurzanie ścian oraz mycie okien, codzienne czyszczenie wycieraczek do butów i pojemników na śmieci, wietrzenie pomieszczeń oraz zamykanie okien na noc, kontrola zamknięcia wody, okien, wyłączenie grzejników elektrycznych i innych urządzeń w pracy, zgłaszanie wszelkiego rodzaju usterek i awarii, wynoszenie odpadów komunalnych i gipsu do kontenerów, należyte prowadzenie szatni oraz obsługa centrali telefonicznej. Praca w Tarnowie od pon. do sb. w godzinach: od 14.00 do 22.00, od poniedziałku do piątku, w przypadku zastępstwa godz. pracy od 6:30 do 14:05; w przypadku pracy w sobotę godz. pracy 7:30 do 15:30. Wynagrodzenie: 3010,00 zł brutto

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie