Praca: Sprzątacz pojazdów (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzątacz pojazdów (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1655
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie pojazdu na stanowisko do sprzątania pojazdów, odkurzanie wnętrza pojazdu przy użyciu odkurzacza; czyszczenie elementów plastikowych przy użyciu odpowiednich środków chemicznych i sprzętu, czyszczenie schowków i innych miejsc przeznaczonych na przechowywanie rzeczy podręcznych w pojazdach; mycie szyb i lusterek wewnętrznych z wykorzystaniem odpowiednich środków; usuwanie plam z tapicerki, podsufitki itd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe, dobra organizacja pracy, dokładność. Praca w Tarnowie na jedną zmianę od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie 2 800 zł brutto. Kontakt: Firma Handlowo Usługowa AUTO MIX Urszula Kopacz, ul. Hodowlana 14D, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 606 192 104, CV proszę przesyłać na adres e-mail: automix.tarnow@gmail.com

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie