Praca: Spedytor międzynordowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Spedytor międzynordowy
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/1228
OBOWIĄZKI:
- aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych dla samochodów do 3,5 (flota własna i podwykonawcy) - współpraca z klientami i podwykonawcami dotycząca realizacji zleceń spedycyjnych,- organizowanie operacji transportowych przy zachowaniu ustalonych z klientem warunków,- monitoring obsługiwanych zleceń, nadzór nad dokumentacją spedycyjną,- optymalizacja przepływów oraz kosztów,- prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń,- dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań,- realizacja założeń budżetowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spedytor (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagana znajomość języka angielskiego lub dowolnego języka zachodnioeuropejskiego, komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi giełd transportowych.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku