Praca: Specjalista księgowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista księgowy (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0846
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad prawidłowością ewidencji w księgach rachunkowych, w szczególności dla spółki, dla której poszukiwana osoba będzie pełniła funkcję koordynatora obsługi księgowej. Sporządzanie sprawozdań finansowych, pakietów konsolidacyjnych oraz innych raportów finansowych. Sporządzanie rozliczeń i deklaracji podatkowych, w szczególności: CIT, VAT, podatku u źródła, podatku od nieruchomości i innych. Sporządzanie sprawozdań GUS z obszaru finansów Nadzór i kontrola nad prawidłowością rozliczeń finansowych z kontrahentami, pracownikami, bankami, ubezpieczycielami, itp. Współpraca z podmiotami uprawnionymi do badania sprawozdań finansowych oraz kontrolami podatkowymi Współpraca z kontrahentami Grupy Azoty S.A. oraz obsługiwanej spółki. Współpraca z komórkami organizacyjnymi Departamentu Korporacyjnego Finansów oraz innymi jednostkami organizacyjnymi spółki Grupa Azoty S.A.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: min. 5 lat stażu pracy w obszarze rachunkowo finansowym, w tym min. 3 lata na stanowisku samodzielnym lub kierowniczym, wykształcenie wyższe, znajomość ustawy o rachunkowości, znajomość Międzynarodowych Standarów Sprawozdawczości Finansowej, znajomość przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji, umiejętność czytelnego i zrozumiałego sposobu raportowania i prezentowania danych, wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność pracy pod presją czasu i nieprzekraczalnych terminów, bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie, umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów, znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności, mile widziana: znajomość obsługi systemu SAP, znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2, prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie na jedną zmianę od pon. - pt. w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie od 5 300 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Grupa Azoty Spółka Akcyjna, CV należy przesyłać na adres e-mail: hr.tarnow@grupaazoty.com. ( należy załączyć do aplikacji jedną z poniższych klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji LUB Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33 101 Tarnów, na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie