Praca: Specjalista ds. zamówień publicznych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista ds. zamówień publicznych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/4116
OBOWIĄZKI:
udział w procesie ofertowania i kosztorysowania, przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, sporządzanie zapytań ofertowych, kompleksowe przygotowanie ofert, zbieranie i analiza ofert cenowych, analiza Specyfikacji Warunków Zamówienia pod kątem wymogów Prawa Zamówień Publicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie przy sporządzaniu ofert, znajomość prawa zamówień publicznych, umiejętność sporządzania kosztorysu, znajomość programu kosztorysowego ZUZIA, znajomość pakietu MS Office, znajomość cen materiałów i usług, wykształcenie min. średnie budowlane, prawo jazdy kat. B, praca w Tarnowie od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00, pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy, stałą opiekę merytoryczną oraz szkolenie, wynagrodzenie od 4 300 zł brutto i więcej wg kwalifikacji. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów w godz. 7.00-9.00, wcześniejszy kontakt tel.: 602 317 087, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@imbud.tarnow.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie