Praca: Specjalista ds. umów i roszczeń

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTROL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. umów i roszczeń
Miejsce pracy: Tarnów
Zadania na stanowisku:
  • opiniowanie umów na roboty budowlane i usługi inżynieryjne
  • wsparcie realizacji kontraktów budowlanych w zakresie formalno-prawnym (przygotowywanie korespondencji kontraktowej, opracowywanie umów, roszczeń)
  • uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych
  • bieżąca współpraca z działem technicznym w zakresie opracowywania treści korespondencji
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne lub techniczne)
  • doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania umów
  • doświadczenie przy realizacji/nadzorze kontraktów inwestycyjnych
  • praktyczna znajomości prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa budowlanego
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – (w tym prawniczy) – znajomość pozwalająca na swobodne prowadzenie negocjacji kontraktowych i pracę z dokumentami prawnymi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • udział w międzynarodowych projektach
  • przejrzysty zakres obowiązków
  • jasny system motywacyjny
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole
  • ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport
  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
  • niezbędne narzędzia do pracy