Praca: Specjalista ds. Ubezpieczeń

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, bogata oferta oraz otwartość na potrzeby rynku, ugruntowały silną pozycję Allianz, jako lidera w branży.Najbardziej zależy nam na tym, aby nasi klienci i partnerzy uznawali nas za godnych zaufania, czuli się z nami bezpiecznie.
Niezależnie od wieku, czy zainteresowań tworzymy zorganizowany zespół, na który zawsze możesz liczyć.
Wierzymy, że ubezpieczenia są po to, by dodawać pewności w życiu. Jest wiele obszarów, w których możesz mieć wpływ na realizację tej misji.
Zgadzasz się z tym? Dołącz do nas. Razem zadbajmy o przyszłość.

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Tarnów
Twój zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania
  • Prowadzenie rozmów i spotkań sprzedażowych z klientami
  • Badanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego
  • Budowanie, utrzymywanie trwałych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • Osiąganie indywidualnych celów sprzedażowych, zapewniających Twoje wysokie dochody
  • Udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych z trenerami wewnętrznymi i ekspertami zewnętrznymi
Nasze wymagania
  • Otwartość na ludzi i łatwość budowania relacji.
  • Konsekwencja i systematyczność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy.
  • Gotowość na współpracę w oparciu o umowę B2B - aby rozwinąć swoją firmę, nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie (premię wdrożeniową, konkurencyjne rynkowo wsparcie finansowe przez pierwsze dwa lata, prowizje, premie, dodatek paliwowy).
  • Analizę kompetencji i predyspozycji, na podstawie której otrzymasz indywidualny plan rozwoju.
  • Jasną ścieżkę kariery – Ty decydujesz, którą z nich wybierzesz: możliwość rozwoju w kierunku sprzedażowym, menedżerskim lub trenerskim.
  • Wsparcie menadżera, trenera oraz zespołu szkoleniowego na każdym etapie współpracy.
  • Elastyczny czas pracy pozwalający na dopasowanie pracy do życia prywatnego.
  • Dla osób pracujących – możliwość dodatkowego źródła dochodu.
  • Nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne.
  • Wsparcie w otwarciu własnej działalności gospodarczej- wspólnie przejdziemy z Tobą przez cały proces.
  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, np. wycieczki zagraniczne.
Benefity
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Pakiet szkoleń.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Program poleceń.
  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych w ramach członkostwa w naszej Fundacji.