Praca: Specjalista ds. sprzedaży

HERBUD Sp.z o.o. to dystrybutor materiałów izolacji technicznych i wentylacyjnych.

Naszą firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Przeszliśmy długą drogę od lokalnej firmy handlowej do dystrybutora działającego w skali całego kraju (6 oddziałów), rozumiemy potrzeby i oczekiwania zarówno niewielkich firm jak i międzynarodowych koncernów. Naszą misją jest zapewnienie firmom instalacyjnym rzetelnego, solidnego i godnego zaufania partnera. Jeśli szukasz stabilizacji i miejsca gdzie będziesz miał realny wpływ na swoje miejsce pracy to proponujemy abyś dołączyć do Naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Tarnów
Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa klienta
  • przyjmowanie oraz realizacja zamówień w systemie Navireo
  • współpraca z handlowcami
  • współpraca z producentami branży izolacji technicznych
  • współpraca z oddziałami firmy Herbud na terenie całej Polski
  • praca biurowa, kompletowanie dokumentów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • logistyka
Wymagania:
  • wykształcenie min średnie
  • wykształcenie techniczne -mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • szybkość podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę z stabilnej firmie o zasięgu ogólnopolski
  • atrakcyjne zarobki
  • praca od poniedziałku do piątku
  • szkolenia produktowe
  • możliwość rozwoju