Praca: Specjalista ds. sprzedaży

HERBUD Sp.z o.o. to dystrybutor materiałów izolacji technicznych i wentylacyjnych.

Naszą firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Przeszliśmy długą drogę od lokalnej firmy handlowej do dystrybutora działającego w skali całego kraju (6 oddziałów), rozumiemy potrzeby i oczekiwania zarówno niewielkich firm jak i międzynarodowych koncernów. Naszą misją jest zapewnienie firmom instalacyjnym rzetelnego, solidnego i godnego zaufania partnera. Jeśli szukasz stabilizacji i miejsca gdzie będziesz miał realny wpływ na swoje miejsce pracy to proponujemy abyś dołączyć do Naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Tarnów
Twój zakres obowiązków
  • współpraca z handlowcami
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • bieżąca obsługa klientów
  • współpraca z producentami branży izolacji technicznych
  • współpraca z  oddziałami firmy Herbud na terenie całej Polski
  • prace biurowe, segregacja dokumentów
  • logistyka
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • szybkość w podejmowaniu decyzji
To oferujemy
  • prace w stabilnej firmie o zasięgu ogólnopolskim
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • szkolenia produktowe