Praca: Specjalista ds. sprzedaży internetowej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista ds. sprzedaży internetowej (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:
obsługa zamówień ze sklepu internetowego i z platformy Allegro, obsługa infolinii, czatu, mailingu, wystawianie dokumentów sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie; doświadczenie w pracy związane z obsługą sprzedaży internetowej; znajomość zasad sprzedaży na platformie Allegro; znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem; może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Niedomicach, pon.-pt., w godz.: 7:00-15:00, wynagrodzenie od 2 200 zł netto (ok. 2 996,53 zł brutto) do uzgodnienia. Kontakt: ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Niedomicka 47, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 697 976 555, CV należy przesyłać na adres e-mail: praca@artmanniedomice.pl

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 996,53 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie