Praca: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, wyznaczamy trendy na rynku od 21 lat i nie zamierzamy się zatrzymać. Dołącz do nas i twórz z nami kolejne lata historii. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta, a Tobie na początek oferujemy pracę na stanowisku:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Twoje zadania na projekcie:
  • obsługa infolinii obsługowej - udzielanie informacji, doradztwo w zakresie powierzonych kompetencji,
  • banie o pozytywny wizerunek firmy,
  • realizacja celów jakościowych,
  • aktualizacja danych w systemach.
Nasze oczekiwania:
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dobra dykcja,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie godzinowe oraz premie za realizację celów,
  • elastyczny grafik,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • ciekawy i rozwijający projekt,
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu.

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Kompleksowe pakiety wstępne przygotuje Cię do pracy. Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia!

Zainteresowany/a? Aplikuj, to tylko kilka sekund :)