Praca: Specjalista ds. obsługi klienta (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista ds. obsługi klienta (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3717
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta zagranicznego; kontakt z klientem w języku niemieckiem; przyjmowanie zleceń; rozliczanie zamówień; obsługa i korespondencja zleceń; organizacja i koorynowanie zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomicze, administracyjne, marketingowe, rachunkowe

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie wyższe: ekonomiczne, administracyjne, marketingowe lub rachunkowe, język niemiecki komunikatywny w mowie i piśmie. Praca w Tarnowie od poniedziałki do piątku w godz.08:00-16:00. Zakres obowiązków: obsługa klienta zagranicznego; kontakt z klientem w języku niemieckiem; przyjmowanie zleceń; rozliczanie zamówień; obsługa i korespondencja zleceń; organizacja i koorynowanie zamówień

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie