Praca: Specjalista ds. marketingu

Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów, inwerterów, systemów montażowych, pozostałego sprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Tarnów
Pasujesz do nas jeśli:
  • Na bieżąco śledzisz trendy marketingowe w Internecie,
  • Cechuje cię komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Masz łatwość tworzenia komunikatów marketingowych,
  • Dbasz o szczegóły i sprawnie organizujesz swoją pracę.
Opis stanowiska:
  • Tworzenie treści oraz zarządzanie wielokanałową komunikacją wewnętrzną m.in. administrowanie stroną wewnętrzną Hymon, prowadzenie, redakcja i aktualizacja treści na stronie internetowej,
  • Koordynacja działań SEO we współpracy z zewnętrzną agencją.
  • Opracowywanie strategii komunikacji oraz bieżące prowadzenie profili na FB, Instagramie oraz Linkedin,
  • Ścisła współpraca z grafikiem oraz dostawcami narzędzi marketingowych (drukarnie, agencje reklamowe, agencje interaktywne, etc.),
  • Ścisła współpraca z działem HR: planowanie i wdrażanie działań promocyjnych w zakresie rekrutacji nowych osób oraz budowania marki dobrego pracodawcy, tworzenie haseł kreatywnych, opracowywanie grafik, dobór narzędzi marketingowych, przygotowywanie materiałów na targi pracy, akcje poleceń,
  • Współpraca z Działem Operacji pod kątem działań Employer Branding i konkursów,
  • Monitoring internetu i mediów społecznościowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane dziennikarstwo, marketing, public relations),
  • Znajomość panelu WordPress,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin),
  • Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia treści SEO,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność współpracy w grupie,
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, innowacyjność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole,
  • Wsparcie techniczne,
  • Pracę w stabilnej finansowo organizacji.
  • Wynagrodzenie 3000-5000 zł.